Rugsėjo 21 dieną Vision Voyage Morocco metu įvyko akcija „Pusryčiai su Prezidentu“. Akcijos dalyviai turėjo unikalią galimybę neoficialioje aplinkoje praleisti laiką su Tarptautinės Kompanijos Vision International People Group Prezidentu Dmitrijumi Buriaku.

Laikraščių „President“ žiūrėti parsisiųsti

Svečiams buvo pristatyta nauja ekskliuzyvinė BREAKFAST WITH THE PRESIDENT arbata.ULUN LEGENDA

Žodis „ulun“ kinų kalboje reiškia „tamsus drakonas“. Rytų mitologijoje drakonai – protingos, išdidžios ir teisingos būtybės, vadinasi, šis pavadinimas yra labai garbingas.

Ulunų istorijai - keli šimtai metų. Būtent šios arbatos rūšys buvo naudojamos kiniškoje Gun Fu Ča („Aukščiausias Arbatos Meistriškumas“) arbatos gėrimo ceremonijoje.

Kaip ir bet kuris ypatingas ir gerbiamas gėrimas, ulun turi savo atsiradimo legendą. Pasak jos, arbatą atrado paprastas kaimo vaikinas vardu Sulun. Vieną dieną vaikštinėdamas jis atrado apleistą šventovę.

Tai ką jis pamatė, vaikiną labai nuliūdino. Sulun ėmė rūpintis šventove.

Šventovės centre stovėjo sena, suskilusi Guanyin, Gailestingumo deivės, statula.

Vieną naktį Sulun susapnavo deivę. Ji atsilygino už jo uolumą - parodė jam arbatos krūmą ir papasakojo kaip pagaminti gėrimą.ARBATA BREAKFAST WITH THE PRESIDENT

  • specialios gamybos technologijos;
  • išskirtinė šiuolaikinė pakuotė: šilkinės piramidės, hermetiški maišeliai, skardinė dėžutė, išsauganti visas arbatos skonio ir jos naudingąsias savybes;
  • ypatinga arbatos formulė, rankomis surinktos aukščiausios rūšies sudedamosios dalys;
Sudėtis: ulun arbata, pipirmėtės lapai, apelsinų žievelė, cinamono gabaliukai, kalendulų žiedai, dygminų lapeliai, eterinis mėtų aliejus, vanilės gabaliukai.Vision Voyage 2014 dalyviams išskirtinė dovana– kvepalai „Maroc №14“.Akcijos „Pusryčiai su Prezidentu“ Maroke ataskaita su nuotraukomis.


Nenurodytas albumo kodas

Taip pat rugsėjo 21 dieną akcija įvyko visose Vision prekybinėse kompanijose ir atstovybėse.

Šią dieną, Tarptautinės kompanijos Vision International People Group Prezidentas Dmitrijus Buriakas kreipėsi į visus akcijos dalyvius.

Visiems renginio dalyviams buvo pasiūlyti sveiki pusryčiai ir dovanos. Tik akcijos dalyviai pirmieji galėjo degustuoti ir nusipirkti ekskliuzyvinę, šiam renginiui pagamintą arbatą „Breakfast with the President“. Visi Rusijos, NVS šalių ir Europos platintojai rugsėjo 21 dieną turėjo galimybę dalyvauti labdaros akcijoje: įsigyti suvenyrinius puodelius „Breakfast with the President“, o visos gautos pajamos bus skirtos vaikų namų auklėtinių kūrybiškumui skatinti.

Vietnamo platintojai galėjo įsigyti suvenyrinį puodelį-arbatinuką „Breakfast with the President“. Akcijos dalyviai buvo supažindinti su naujais produktais ir naujomis verslo galimybėmis, sužinojo, kaip valdyti gyvenimo kokybę ir iš pirmų lūpų išgirdo svarbiausias Kompanijos naujienas. Specialiai akcijai bus paruošta nauja prezentacinė videomedžiaga.