• 5
  • 5
  • 5
  • 4
  • 4
Apie verslą
Kompanijos pasiūlymai Kaip pradėti verslą
Pagrindinis Apie verslą Kompanijos pasiūlymai

Kompanijos pasiūlymai

      Sveikata ir materialinė gerovė —
tai pagrindinės žmogaus vertybės, kurios
gali būti valdymo objektais.


Kompanijos ir platintojų veikla - gyvenimo kokybės valdymo paslaugų teikimas (Life Quality Management). Tokiu būdu, Kompanijos platintojus galima pavadinti nepriklausomais gyvenimo kokybės vadybininkais (Independent Life Quality Managers).

Pasirinkite labiausiai patinkantį bendradarbiavimo su Vision būdą:

— Sveikatos resursų valdymas (Health Management). Jūs galite žymiai padidinti savo, o taip pat ir savo klientų sveikatos resursus, vartodami Vision produktą, kurio kokybę patvirtina tarptautinis standartas GMP.

— Verslo valdymo paslauga (Bussiness Management). Jūs galite sukurti savo nuosavą verslą, panaudodami minimalias investicijas. Jūsų pajamų pagrindas – kompanijos Rinkodaros planas, pripažintas vienu iš pačių efektyviausių pasaulinėje MLM pramonėje, kurioje neturi reikšmės jūsų išsilavinimas, lytis ir amžius. Tai gali padaryti kiekvienas.

Vision kompanijoje jūs žymiai pagerinsite savo gyvenimo kokybę: kelionės, mokymai, bendravimas su įdomiais žmonėmis, karjera ir pripažinimas – tai tos vertybės, kurios sieja tūkstančius žmonių iš skirtingų pasaulio šalių. Pasirinkite Vision gyvenimo stilių!