X

Susisiekti su mumis

Prašome palikti savo kontaktinius duomenis. Su Jumis susisieksime jums patogiu laiku.


Jūsų prašymas sėkmingai išsiųstas. Dėkojame už Jūsų susidomėjimą produktu CardioDrive .
Konsultantas su Jumis netrukus susisieks.
OK

Visapusė širdies sveikata


PIRKTI DABAR

Pasirinkti pristatymo šalį

DAUGIAU

KODĖL CARDIODRIVE?
Anot pasaulinės mirties priežasčių statistikos, širdies ir kraujagyslių ligos yra dažniausia mirties priežastis.CardioDrive normalizuoja kraujospūdį ir mažina kraujagyslių sienelių uždegimo tikimybę – tai yra pagrindiniai širdies ir kraujagyslių ligų rizikos veiksniai.

Laisvieji radikalai yra pagrindinė širdies ir kraujagyslių senėjimo priežastis.
CardioDrive turi stiprų antioksidacinį poveikį, neutralizuojantį laisvuosius radikalus ir apsaugantį širdies bei kraujagyslių sistemą.

Pagrindinis rizikos veiksnys yra nesveika mityba, fizinio aktyvumo trūkumas, ir alkoholio bei tabako vartojimas.CardioDrive naikina kūne susikaupusius toksinus, saugo kepenis ir organizmui suteikia gyvybiškai svarbius junginius.
Vaistai dažniausiai yra brangūs ir turi įvairių nepageidaujamų šalutinių poveikių.
CardioDrive neturi jokių šalutinių poveikių, kuriais įprastai pasižymi sintetiniai vaistai.
Kasdien vartojami širdies veiklą gerinantys produktai gali sumažinti širdies ligų ir mirties pavojų iki 3 kartų.CardioDrive retina kraują, gerina kraujotaką ir optimizuoja širdies raumenų veiklą.
Širdis dirba 24 valandas per parą ir 356 dienas per metus. Ji be jokių problemų atlieka daug daugiau judesių nei bet kuri mašina galėtų nė karto nesugesdama.CardioDrive optimizuoja širdies raumenų veiklą, reguliuoja širdies ritmą ir apsaugo širdies raumenis nuo žalos.
Dėl streso įsitempia arterijų raumenys, taip jas siaurindami ir apsunkindami kraujotaką.CardioDrive bendrai ramina nervų sistemą. Plečia kraujagysles, skystina kraują ir gerina kraujotaką.


Super produktas

CardioDrive turi maksimalų išgrynintų natūralių medžiagų kiekį. Šio produkto gamyboje naudojami tik geriausias įsisavinimo savybes turintys ingredientai, kuriuose nėra konservantų, gliuteno ar genetiškai modifikuotų elementų. Produktai yra itin efektyvūs ir stiprūs, užtikrinantys maksimalų biologinį įsisavinimą ir efektyvumą.

PIRKTI DABAR

Pasirinkti pristatymo šalį

DAUGIAU

DVIGUBA PAGALBA

Kietos ir skystos kapsulės atitinkamai turi vandenyje ir riebaluose tirpstančias maistines medžiagas (vitaminus, kofermentą Q10, omega-3 riebalų rūgštis), palaikančias širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą.

Dėl kapsulių ingredientų (ženšenio ir žaliosios arbatos) energiją suteikiančių savybių, tiek kietos, tiek skystos kapsulės turi būti vartojamos prasidėjus dienai, valgymo metu arba pavalgius ir užgėrus pakankamu vandens kiekiu.Visi ingredientai yra tirpūs riebaluose ir turi antioksidacinių savybių

Tai yra koncentruotas omega-3 riebalų rūgščių, riebaluose tirpių vitaminų ir kofermento Q10 šaltinis

Produkto sudėtyje yra įvairių gyvūninės ir augalinės kilmės polinesočiųjų riebalų rūgščių

Būtinos omega-3 riebalų rūgštys pateikiami fosfolipidų pavidalu. Kapsulės yra lengviau virškinamos ir turi stipraus poveikio antioksidacinių astaksantino savybių

Visi ingredientai stiprina vienas kito singergijos poveikį

Visi ingredientai yra tirpūs vandenyje

Visi ingredientai sudaro sinergijos poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai

Ingredientų derinys turi laboratorinių tyrimų įrodytą teigiamą poveikį žmogaus kūnui

Visi ingredientai išsiskiria savo antioksidacinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis

Kapsulės turi teigiamą poveikį virškinimo sistemai ir gerina medžiagų įsisavinimą
Visi ingredientai yra tirpūs riebaluose ir turi antioksidacinių savybių

Tai yra koncentruotas omega-3 riebalų rūgščių, riebaluose tirpių vitaminų ir kofermento Q10 šaltinis

Produkto sudėtyje yra įvairių gyvūninės ir augalinės kilmės polinesočiųjų riebalų rūgščių

Būtinos omega-3 riebalų rūgštys pateikiami fosfolipidų pavidalu. Kapsulės yra lengviau virškinamos ir turi stipraus poveikio antioksidacinių astaksantino savybių

Visi ingredientai stiprina vienas kito singergijos poveikįVisi ingredientai yra tirpūs vandenyje

Visi ingredientai sudaro sinergijos poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai

Ingredientų derinys turi laboratorinių tyrimų įrodytą teigiamą poveikį žmogaus kūnui

Visi ingredientai išsiskiria savo antioksidacinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis

Kapsulės turi teigiamą poveikį virškinimo sistemai ir gerina medžiagų įsisavinimą

Tradiciniai širdies vaistai šalina ligos požymius,

bet CardioDrive aktyviai ir ilgą laiką užkerta kelią ligos sukėlėjams.

Active Ingredients

Žalioji arbata
Žalioji arbata turi daug įvairių medžiagų, mažinančių laisvųjų radikalų formavimąsi kūne, apsaugojančių ląsteles ir molekules nuo žalos, raminančių kraujagysles ir užkertančių kelią išeminei širdies ligai. Mokslininkai yra įrodę, kad rizika asmenims, geriantiems žaliąją arbatą, susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis yra mažesnė negu tiems, kurie jos negeria.
Juodojo pipiro ekstraktas
Vienas svarbiausių ingredientų yra juodojo pipiro ekstraktas, kuris padidina kraujo tiekimą į virškinamąjį traktą, didina jo emulsijos ir virškinimo turinį bei gerina virškinimo sistemos gebėjimą aktyviai gabenti maisto medžiagas. Ekstraktas gerina gebėjimą įsisavinti maisto medžiagas ir padeda jas išlaikyti, kad organizmas jų nepalaikytų šalintinomis medžiagomis.
Gudobelė
Gudobelė gali padidinti iš širdies išvaromo kraujo kiekį jai susitraukiant, praplėsti kraujagysles ir gerinti signalų perdavimą nervais. Gudobelė atpalaiduoja širdį ir padeda jai gaminti energiją.
Ženšenis
Ženšenis yra adaptogenas, padedantis suformuoti atsparumą protiniam, fiziniam ir aplinkos sukeliamam stresui. Dauguma tyrimų yra įrodę ženšenio poveikį žmogaus gebėjimui išgyventi stresą ir tai, jog ženšenis gerina darbų našumą bei kokybę ir protinę veiklą.
Ardžunos žievė
(Terminalia arjuna)
Reguliariai vartojant ardžunos žievę padidinamos širdies kraujo varymo galimybės. Tai padeda kovoti su širdies silpnumu ir staziniu širdies nepakankamumu. Ardžunos žievė padeda palaikyti širdies sveikatą ir sumažinti streso bei nerimo poveikį, gerina prostaglandinus ir mažina pavojų susirgti išemine širdies liga.
Vynuogių milteliai
Jokia kita žmogaus kūno sistema nėra taip puikiai pritaikyta pasinaudoti antioksiduojančių ir priešuždegiminių vynuogių molekulių poveikiu kaip širdies ir kraujagyslių sistema. Vynuogėse aptinkamos maisto medžiagos, pvz., resveratolis, mažina kraujospūdį, gerina kraujagyslių tamprumą, normalizuoja reakciją į uždegimus ir padeda užkirsti kelią Alzheimerio ligai.
Kofermentas Q10
Kofermentas Q10 yra labai svarbus elementas energiją gaminančioms ląstelėms. Jis padeda ląstelėms įsisavinti riebalus ir kitas medžiagas bei jas pakeisti į naudojamą energiją. Kofermentas Q10 padeda užtikrinti tinkamai funkcionuojančią kraujotakos sistemą ir širdies raumenis.
Vitaminas D3
Mokslininkai pažymi, kad padidintas vitamino D3 kiekis organizme gali užkirsti kelią lėtinėms ligoms, kurios pasaulyje nusineša beveik milijoną gyvybių kiekvienais metais. Tai yra labai svarbus elementas, mažinantis aukštą kraujospūdį ir padedantis išvengti aterosklerozinės širdies ligos, širdies smūgių ir insulto.
Krilių aliejus
Krilių aliejuje esančios omega-3 riebalų rūgštys yra prisijungusios prie fosfolipidų, kurie gerina jų įsisavinimą ir kuriuose yra astaksantino – itin efektyviai veikiančio antioksidanto, kurio beveik 50 kartų daugiau nei žuvų taukuose. Krilių aliejuje esančios eikozapentaeno ir dokozaheksaeno rūgštys mažina širdies ligų rizikos veiksnius, apsaugo nuo uždegimų, mažina širdies smūgio, insulto, ar nenormalaus širdies ritmo pavojų žmonėms, kurie jau išgyveno širdies smūgį.
Sėmenys
Sėmenyse yra svarbių nesočiųjų riebalų rūgščių, vitaminų B1, B2, C, E bei karoteno, kuris yra vitamino A variantas. Moksliniai tyrimai įrodė, kad sėmenų aliejaus vartojimas mažina kraujospūdį ir širdies smūgio riziką.

NEPRIEKAIŠTINGA KOKYBĖ


Natūralus ir išgrynintas

Produktas pasižymi maksimaliu išgrynintų natūralių medžiagų kiekiu.

Maksimaliai stiprus

Jie yra itin efektyvūs ir stiprūs, užtikrinantys maksimalų biologinį įsisavinimą ir efektyvumą.

Be priedų

Gamyboje naudojami tik geriausias įsisavinimo savybes turintys produktai, kuriuose nėra konservantų, gliuteno ar genetiškai modifikuotų elementų.

Išbandyta ir patikrinta

Galiausiai gaminiai yra nuodugniai išbandomi ir patvirtinamas jų poveikis bei našumas.

Geriausių ir pirmaujančių gamintojų

Gamybos procese dalyvauja du Europoje pirmaujantys gamintojai.

HACCP, ISO&GMP

Produkcijos procesas visiškai atitinka tarptautinius HACCP, ISO ir GMP standartus.APIE MUS

Prof. Martin Middeke

Ludwig-Maximilians-Universität München

„Vision“ priklausanti DEM4 laboratorija bendradarbiaudama su prof. Martin Middeke – vienu geriausių kardiologijos specialistų Europoje – sukūrė CardioDrive.

„Vision International People“ yra viena pirmaujančių pasaulinio tinklo bendruomenių, siekiančių skleisti gerovę pasaulyje. Kartu su mūsų unikalia virtualia DEM4 laboratorija ir prestižiškiausiomis pasaulio įmonėmis tiekiame platų aukštos kokybės, itin efektyvių ir natūralių sveikatos produktų asortimentą.

DEM4 laboratorija, pasitelkdama savo technologijomis ir patirtimi, sujungė geriausius natūralios ir Ajurvedos medicinos elementus, todėl dabar gali pasiūlyti visapusės širdies ir kraujagyslių sveikatos apsaugos ir ligų prevencijos produktus.Loading...