• 5
  • 5
  • 5
  • 4
  • 4
Apie kompaniją
Vision šiandien Prezidentas Kompanijos filosofija Naujienos Kompanijos istorija

Vision šiandien

Kompanija ”Vision International People Group” – viena stambiausių kompanijų, tiekianti pasaulio rinkai sveikatos ir ilgaamžiškumo prekes. Kompanijos misija – „Mes kuriame sveiką verslą”, t.y. patikimą, ilgalaikį, pelningą, pagrįstą svarbiausiu žmogaus poreikiu – būti sveikam.

Nuo pat savo įkūrimo pradžios, 1996 metų liepos 14 d., Kompanija nenukrypstamai dirba tam, kad būtų sukurta nauja sveikatos kultūra, kaip absoliutaus asmenybės ir visuomenės prioritetų pagrindas. Tai lemia ir pagrindines Kompanijos produkcijos kūrimo kryptis.

Kompanijos ir platintojų veikla — paslaugų kokybiškam gyvenimo būdui tiekimas (Life Quality Management). Atsižvelgiant į visa tai, kompanijos platintojus galime vadinti Nepriklausomais kokybiško gyvenimo būdo vadovais (Independent Life Quality Managers).

Pagrindinės veiklos kryptys:

  • Sveikatos resursų valdymas (Health Management). Platintojai, naudojantys Vision produktus, kurių kokybė patvirtinta tarptautiniu GMP, o taip pat RVASVT ir ISO 22000 standartais, palaiko ir pagerina savo ir savo klientų sveikatą.
  • Asmeninio verslo valdymas (Bussiness Management). Platintojai kuria savo asmeninį verslą, investuodami minimalią pinigų sumą. Pajamų gavimas pagrįstas kompanijos rinkodaros planu, kuris yra pripažintas kaip vienas efektyviausių tinklinės rinkodaros planų pasaulyje; jam neturi reikšmės Jūsų išsilavinimo lygis, lytis ir amžius, dirbti jame gali kiekvienas iš mūsų.

Kompanija Vision suteikia galimybę kiekvienam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę. Kelionės, seminarai, bendravimas su įdomiais žmonėmis, karjeros siekimas ir pripažinimas - tai vertybės, kurios vienija tūkstančius įvairiausių pasaulio šalių žmonių.