VIP Forumas Maskva-Hošiminas

4-5 d.

Balandžio

Maskva

18-19 d.

Balandžio

Hošiminas

„Be jokios abejonės, šis renginys įeis į Kompanijos istoriją, kaip naujos Vision verslo eros pradžia. Seminare Lietuvoje Gvardiečiai, kartu su Prezidentu, sukūrė naują verslo koncepciją, kuri bus išsamiai pristatyta renginyje Maskvoje ir Hošimine. Apie šį renginį mes jau daug kalbėjome ir dar kalbėsime, galiu tik pasakyti, kad šiandien Prezidentas, Rinkodaros departamentas, Plėtros blokas, Lyderiai – visi dalyvauja pasiruošime naujam startui. Visiems tiems, kurie dalyvaus VIP Forume, bus daug lengviau vystyti savo verslą. Ar žinote, kad bilietus į Forumą išpirko jau antrą dieną? Tikriausiai, to dar nėra buvę… "

Plėtros Bloko Vadovė M.V. Buriak

Balandžio 4-5 d. Maskvoje ir balandžio 18-19 d. Hošimine vyks VIP Forumas — renginys, kuris pažymės Vision kompanijos naujos istorijos pradžią.

VIP Forume Jūs išsamiau sužinosite apie naują Kompanijos vers¬lo pasiūlymą, kurio dėka jaunimas galės lengvai prisijungti prie mūsų verslo, ir be didelių pradinių investicijų, investuodami tik sumą, lygią savo kišenpinigių sumai, galės išbandyti savo jėgas.
Ambi¬cingiems verslo žmonėms bus pristatyta rimta verslo programa, kurios pagalba bus galima grąžinti investicijas, pakvietus į savo organizaciją tik tris žmones, o vėliau daug kartų padidinti savo pajamas.

Mes pasakosime apie tai, kaip lyderiai „žvaigždžių“ kvalifikacijo¬se, padarę truputi daugiau, nei reikalauja kvalifikacijos vykdymo sąlygos, jau šiais metais galės prisijungti prie Kompanijos siūlo¬mos programos — „Automobilinė programa — keisk judėjimo galimybes!“ ir gauti automobilį.

Kompanijos Avangardui, artimiausiai Prezidento aplinkai, bus pristatyta unikali, analogų neturinti programa Luxury Bonus, kuri labai akivaizdžiai parodys, kaip Vision keičia savo platintojų gyve¬nimus!

Tik Kompanija, turinti tokią istoriją ir reputaciją kaip Vision, gali šiandien Jums teikti tokius pasiūlymus, kurie turi neginčijamų privalumų Rusijos, Europos, Vietnamo tinklinės rinkodaros srityje!

Dvi VIP Forumo dienos bus skirtos prezentacijoms ir mokymams, kaip dirbti su nauju VISION verslo pasiūlymu.

Dviejų dienų renginio kvalifikacija – 2015 m. sausio arba vasario arba kovo mėnesį įvykdyti VIP ir aukštesnę kvalifikaciją.

Bio-In pardavimas VIP-Forumo dalyviams!


Balandžio 4-5 dienomis Maskvoje, VIP Forumo Maskva- Hošiminas metu, bus parduodama Bio-In programa.

Kompanijos platintojams duris atvers specialus Bio-In paviljonas. Jis bus pastatytas „Planeta KVN“ pastate.

Kiekvienas renginio dalyvis čia galės įsigyti neribotą kiekį programų ir parsivežti jas namo.