MANO MAMA — PLATINTOJA

Įvyko renginys „Mano mama – Platintoja“!
Renginys „Mano mama — Platintoja“, kaip viena didelė prezentacija, vėl apjungė visas šalis ir miestus, kuriuose yra Vision kompanijos atstovybės.
Daugiau nei 2000 žmonių tapo kovo 7 dienos renginio dalyviais. Renginio tikslas - pažintis su Kompanija, jos filosofija ir verslo galimybėmis. Šiandien, esant nestabiliai ekonominei padėčiai, Platintojo profesija tampa vis labiau paklausi visame pasaulyje.
Šiandien Vision gali pasiūlyti žmonėms verslą, kuris suteikia stabilumo ir pasitikėjimo rytdieną jausmą. Sąžiningą, sveiką ir socialiai atsakingą verslą.
Kiekvienas, kas prisijungs prie Vision kompanijos kovo mėnesį, galės maksimaliai pasinaudoti naujomis Kompanijos siūlomomis galimybėmis, o svarbiausia – dalyvauti didžiausiame metų renginyje – Millenium, kuris vyks 2015 m. spalio 10-11 dienomis Danange, Vietname.
Renginio svečiai sužinojo daug naudingos informacijos apie Kompanijos produktus, apie DEM4 laboratoriją ir jos darbuotojus, apie naujoves sveikos mitybos srityje.
Kasmetinės akcijos „Šiltas lapkritis“ dalyviams už indėlį remiant labdaros programas švietimo ugdymo srityje, buvo pasakyta daug dėkingumo žodžių ir įteiktos apyrankės su labdaros fondo MISSIA logotipu.
Dėkojame visiems Vision kompanijos platintojams, kurie aktyviai dalyvavo organizuojant ir pravedant šį svarbų renginį, skirtą Kompanijos potencialių galimybių pristatymui ir puikų bendravimą su tarptautine auditorija.

  • Рига / Riga 01.01.1970 (22 photo)