• 5
  • 5
  • 5
  • 4
  • 4
Renginiai
Pagrindinis Naujienos Renginiai Gvardiečių seminaras VIP 2S

7-asis Gvardiečių seminaras „Avant-Garde Guardsmen Workshop” ON LINE"Birželio 5-6 d. aš vėl renku savo priešakinį labiausiai tikslo siekiančių ir ambicingų vizionierių, bekompromisiškai orientuotų į sėkmę, gvardijos būrį. Sėkmė yra paremta naujausiais strateginiais Kompanijos sukūrimais. Šį kartą mūsų susitikimas pirmą kartą bus parengtas visiškai naujame on-line formate, apjungiančiame bendraminčius nepriklausomai nuo atstumų ir sienų.

Kiekvienas dalyvis, įvykdęs kvalifikaciją šiam renginiui ir tuo įrodęs savo teisę pirmam pasinaudoti visomis naujomis Kompanijos teikiamomis galimybėmis, gaus tiesioginį priėjimą prie pagrindinio mūsų verslo „aukso valiutos rezervų” – konkurencingos informacijos, kurią teisingai panaudojus, ji akimirksniu virsta pinigais.

Viena iš pagrindinių šio birželio seminaro užduočių bus intensyvus naujų strateginių Kompanijos iniciatyvų – tokių kaip Bussines Pack, Autoprograma, Luxury Bonus ir Starmaker Bonus, nagrinėjimas. Tuo pačiu, Gvardiečių seminaras – tai ne tik jau sukurto turinio įsisavinimas, bet ir bendras proto šturmas, kurio rezultatai netrukus paveiks strateginius sprendimus, o vėliau ir apčiuopiamą mūsų Kompanijos ateitį.

Ir, aišku, birželio seminaro metu gvardiečių dėmesio centre bus pagrindinis 2015 metų įvykis – artėjantis Millenium! Mūsų susitikimo metu aš atversiu paslapties šydą apie tai, kokie siurprizai laukia šventės delegatų Vietname, kad pagreitį įgaunanti paaukštinimo banga gautų papildomą impulsą, kadangi iš karto po gvardiečių seminaro jo dalyviai savo platintojams taps vertybių ir reikalingos informacijos nešėjais.

Esu įsitikinęs, kad nėra nieko patrauklesnio ir prestižiškesnio, nei būti šio įdomaus ir rezultatais turtingo darbo dalyviu. Todėl aš su nekantrumu laukiu susitikimo su tais, kurie jau patvirtino gvardiečio vardą, o taip pat ir su tais, kurie dar turi šansą įvykdyti kvalifikaciją ir prisidėti prie elitinio Vision būrio.

Būti gvardiečiu – reiškia veikti ir laimėti!"

„Vision International People Group” prezidentas
Dmitrij Buriak
Avant-Garde ONLINE     
Avant-Garde ONLINE (Promo)