• 5
  • 5
  • 5
  • 4
  • 4
Renginiai
Pagrindinis Naujienos Renginiai Breakfast with the President

Breakfast with the President2015 M. SPALIO 24 D. ĮVYKS
„BREAKFAST WITH THE PRESIDENT“ RENGINYS INTERNETE

Teisioginis interneto ryšys leidžia sujungti tarptautinę VISION auditoriją vienoje erdvėje, užtikrinti visų norinčiųjų prieigą prie Kompanijos mokymo sistemos iš bet kurios pasaulio vietos.

Išskirtinę informaciją apie svarbiausius „Millenium 2015“ momentus ir esminius anonsus pateiks „Millenium 2015“ dalyviai ir top-lyderiai, „Mercedes“ nuo Prezidento“ nugalėtojai ir pirmieji VISION „Luxury Bonus“ laimėtojai.

Renginio „Breakfast with the President“ dalyviai taip pat gaus naujausią informaciją apie aktualias akcijas, artimiausius renginius, paruoštas priemones sėkmingoms prezentacijoms rengti, informaciją apie „Millenium“ renginį, Kompanijos informaciją apie akcijas ir programas.

skirtinai „Breakfast with the President“ dalyviams Kompanijos Prezidentas Dmitrij Buriak papasakos apie artimiausias Kompanijos plėtros perspektyvas.

Dalyvavimo renginyje sąlyga – aktyvumas nuo rugsėjo iki spalio 17 d. imtinai. Naujiems platintojams – aktyvumas spalio mėnesį iki spalio 23 d. imtinai.

Dėmesio! Renginio dalyviai patys pirmi gaus išsamią informaciją apie naujausius Kompanijos produktus.

„Breakfast with the President“ yra specialūs internetiniai seminarai aktyviems Vision platintojams, kurie suteiks būtinos informacijos, darbo priemones ir motyvaciją sėkmingam darbui.