• 5
  • 5
  • 5
  • 4
  • 4
Renginiai
Pagrindinis Naujienos Renginiai Atviras VIP Master Lam Hoang Phong

Atviras VIP Master Lam Hoang Phong ir Vietnamo top-lyderių treningas

Žiūrėti lankstinukas

Visiems, kas siekia greito uždarbio ir svaiginančios sėkmės!

Neįtikėtinas šansas Kompanijos istorijoje atsiranda visiems!

Tik birželio 5 dieną jūs, kartu su savo bendraminčių komanda, turite galimybę tapti unikalaus Kompanijos top-lyderio, Prezidento vyriausiojo patarėjo, žmogaus, kuris buvo prie sėkmingos Vietnamo plėtros ištakų, lyderio, kuris padarė įspūdingą karjerą Kompanijoje, sukūrė organizaciją iš kelių dešimčių tūkstančių žmonių, kuris, kaip niekas kitas, viską žino apie tai, kaip nuo nulio pradėti Verslą ir uždirbti Labai Daug Pinigų, treningo dalyviu.

Pasitikite – kompanijos Vision top-lyderis VIP Master kvalifikacijoje, Vision dolerinių milijonierių klubo atstovas, Prezidento gvardietis, Gvardiečių šlovės III laipsnio ordino kavalierius, daugiatūkstantinės Vietnamo organizacijos Lam Hoang Phong sponsorius ir Vision kompanijos Vietname top-lyderis!

Atviras VIP Master Lam Hoang Phong ir Vietnamo top-lyderių treningas bus transliuojamas per socialinius tinklus. Kompanija užtikrins Treningo vertimą į Vision dalyvavimo kalbas.

Kvieskite prisijungti prie Treningo potencialius partnerius, draugus, jūsų komandą ir visus, kas nori pakeisti savo gyvenimą ir pasiekti sėkmės viršūnę, pripažinimą ir materialinę gerovę!

Prisijunkite prie Prezidento gvardijos, pasinaudokite savo šansu būti Kompanijos top-lyderių apsuptyje!


Informacijos dėl Treningo kreipkitės į Vision Kontaktų centrą, DRD regionų vadybininkus.