• 5
  • 5
  • 5
  • 4
  • 4
Renginiai

OrgaNice centras


Spalio 4 dieną Nižnij Novgorode buvo atidarytas naujas unikalus OrgaNice centras!

Atidarymo iškilmėse dalyvavo Kompanijos Prezidentas DMITRIJUS BURIAKAS, Plėtros bloko vadovė MARGARITA BURIAK, Rinkodaros direktorė LIDIJA BURIAK ir Vyriausieji Prezidento patarėjai SVETLANA IR PAVELAS DUBROVAI.
OrgaNice centras — naujo formato biuras, kuris taps Kompanijos vizitine kortele, sėkmės garantu ir nuolatinio Vision Group vystymosi simboliu. Mes suteiksime Jums naujus darbo standartus, kurie padės pagerinti savo verslą, pasiekti dar geresnių rezultatų ir dar aukščiau pakilti Vision Karjeros plano lentelėje.
OrgaNice centras
įsikūrė Nižnij Novgorodo centre, vienoje judriausių jo gatvių. Biuras įrengtas OrgaNice stiliumi ir aprūpintas pačiomis naujausiomis technologijomis. Centro atidarymo data – 2014 metų spalio 4 diena – be jokios abejonės taps viena iš svarbiausių Vision Kompanijos istorijoje.

 


Lygiai 14 valandą prasidėjo iškilminga OrgaNice centro atidarymo ceremonija, į kurią susirinko keli šimtai kviestinių svečių iš visų šalies kampelių. Svečiai atvyko iš Maskvos (lyderių vagonu Sapsan), iš Vladimiro, Kirovo, Tolimųjų rytų ir net iš Ispanijos. Iškilmes pradėjo Nižnij Novgorodo platintojai, Prezidento gvardiečiai VIP 3S Natalija ir Sergejus Tupicinai. Jie papasakojo, kaip Nižnij Novgorode prasidėjo Vision verslas, prisiminė, kokiomis sunkioms sąlygomis teko dirbti, pasidžiaugė, kad pirmas unikalus OrgaNice centras atidarytas būtent jų mieste Nižnij Novgorode ir nuoširdžiai padėkojo už tai Prezidentui ir jo šeimai. Po to kalbėjo Vyriausieji Prezidento patarėjai Svetlana ir Pavelas Dubrovai. Jie pasveikino visus susirinkusius ir įtikinamai pareiškė, kad dirbant tokiomis naujomis sąlygomis, verslas privalo būti dar sėkmingesnis.

Ypatingo dėmesio sulaukė Kompanijos Prezidento Dmitrijaus Buriako kalba. Nutilus aplodismentams Prezidentas papasakojo apie puikias Vision perspektyvas, kurios atsiveria pradėjus dirbti su naujomis unikaliomis kompleksinėmis programomis. Po to Prezidentas, Pirmoji Ponia ir Lidija Buriak perkirpo žalią juostą, ir taip iškilmingai atidarė OrgaNice centrą.

Atidarymo programa tęsėsi Centro konferencijų salėje. Kalbėjo Nižnij Novgorodo platntojų organizacijos rėmėjai iš Maskvos, Kompanijos lyderiai Natalija Basova ir Zinaida Kiseliova; Nižnij Novgorodo platintojas VIP 3S Sergejus Zarudajevas; top-lyderiai Liubovė Garifulina ir Tamara Pšenikova. Kiekvienas kalbėjusių pasidalino šio renginio emocijomis ir įspūdžiais, padėkojo Prezidentui ir linkėjo sėkmės Nižnij Novgorodo platintojams.

Vienas pagrindinių programos momentų buvo Margaritos Buriak pranešimas. Ji papasakojo apie fondo MISSIA veiklą Nižnij Novgorode, pristatė vaikų namų auklėtinius ir jų mokytoją. Margarita Viktorovna įteikė vaikams Vision mineralų ir vitaminų kompleksus, kurie buvo surinkti akcijos, kai perkant superpack vienas Junior Neo flakonas buvo skiriamas vaikų namas, metu. Vaikų namų auklėtiniai ir jų mokytoja nuoširdžiai padėkojo Kompanijai, Fondui ir Margaritai Viktorovnai ir įteikė jai vaikų pagamintą popierinį OrgaNice stiliaus medį.

Po sekė Prezidento pranešimas. Jis pristatė Gvardiečiams naują Kompanijos gaminį – biologinio amžiaus nustatymo diagnostinį prietaisą. Prietaisą pristatė DEM4 laboratorijos Vystymosi ir tyrimų departamento vadovas Elmantas Pocevičius. Kiekvienas dalyvis galėjo išbandyti naująjį gaminį ir iš karto sužinoti rezultatus.

Šios dienos kulminacija buvo grandiozinis banketas, nepakartojamas OrgaNice tortas ir nuoširdus vienminčių bendravimas. Jau spalio 5 dieną buvo priimti pirmieji produktų užsakymai su pristatymu į naują Nižnij Novgorodo OrgaNice centrą.

Vision šventė neapsiribojo tik OrgaNice centro atidarymu. Tos pačios dienos vakarą „Grand- hotel Oka- business“ viešbutyje Svetlana ir Pavelas Dubrovai pravedė mokymus rugsėjo mėnesio aktyviems platintojams. Juose dalyvavo daugiau nei 250 žmonių. Mokymų metu pasisakė ir Vision Voyage Morocco dalyviai, kurie pasidalino šios kelionės emocijomis ir neišdildomais įspūdžiais.

Netikėtas, bet labai malonus buvo Prezidento ir jo šeimos atvykimas į šį renginį. Margarita Viktorovna Svetlanai ir Pavelui Dubrovams padovanojo kvepalus Maroc №14, o Prezidentas iškilmingai įteikė jiems Gvardiečių Šlovės III laipsnio ordinus, pažymėtus Nr.1 ir Nr.3. Ordinai, iš sidabro ir emalės, specialiu užsakymu buvo pagaminti Stokholmo monetų kalykloje. Daugelis negalėjo sulaikyti užplūdusių emocijų ir ašarų. Dar daugiau emocijų sulaukė Prezidento įteikti ženkliukai dviem naujiems VIP kvalifikaciją įvykdžiusiems platintojams. Šis renginys dar kartą įrodė, kad labai svarbu asmeniškai dalyvauti Kompanijos renginiuose. Tik tada, tiesiogiai, iš pirmų Kompanijos lyderių lūpų galite sužinoti unikalias žinias, išgirsti emocinius pranešimus ir gauti didžiulę motyvaciją ateičiai!